0

Koszyk

Zawory Coax

Zawory wysokociśnieniowe Coax to rozwiązania zaprojektowane z myślą o naprawdę wymagających instalacjach, gdzie narażone są na działanie wielu agresywnych substancji. W naszej ofercie można znaleźć zarówno zawory współosiowe sterowane pneumatycznie, jak również elektromagnetycznie. Sprawdź szczegóły i wybierz niezawodne rozwiązania dla swojej branży.

Zawory współosiowe, zawory coax

Prezentujemy Państwu wyjątkowe zawory współosiowe COAX. Są to elementy niezwykle funkcjonalne i dostosowane do najwyższych wymagań. Zapewniamy, że jeśli zdecydują się Państwo na nasze zawory regulacyjne nie będą Państwo żałować swojej decyzji. Jest to bowiem propozycja niezwykle profesjonalna. Zawory Coax wyróżniają się na rynku swoją skutecznością i łatwością obsługi. Ważne jest również to, że proponowane przez naszą firmę zawory współosiowe, w tym zawory regulacyjne stwarzają możliwości doskonałej kontroli nad wszelkiego rodzaju gazami, czy płynami.

Zapewniamy więc Państwu szeroki wybór produktów, wśród których zawory coax zajmują niezwykle ważne miejsce. Niezależnie czy zdecydują się Państwo na wybór naszych zaworów współosiowych, regulacyjnych, czy innych, będą Państwo w pełni zadowoleni.

Zalety zaworów Coax

Do największych zalet stosowania zaworów Coax należy fakt, iż ich budowa minimalizuje zużycie uszczelnień nawet w przypadku bardzo agresywnego i zanieczyszczonego medium. Zawory Coax idealnie sprawdzają się w pracy w ekstremalnych warunkach, przy wysokich temperaturach. Kompaktowa budowa zaworów Coax sprawia, że są chętnie i powszechnie używane w wielu instalacjach. Konstrukcja zaworów współosiowych umożliwia przepływ medium w instalacjach w obu kierunkach.

Sprawdź też: zawory kulowe.

Zakres temperatur: – 40° C do + 160° C
Media: gazy, płyny o wysokiej lepkości galaretowate, pastowate, zanieczyszczone, ścierne, agresywne
Opcje korpusu: aluminium, mosiądz, stal ocynkowana, niklowany mosiądz, niklowana stal, stal nierdzewna (316l), specjalne materiały
Nie znaleziono produktów, których szukasz.
X