0

Koszyk

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zawory dozujące, zawory rozlewu w Te-Ha-Bud

Zawory dozujące sprawdzą się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z instalacjami rozlewającymi. Zawór dozujący ciecz pozwala w dokładny sposób rozlewać płynne substancje. W ofercie firmy TeHaBud znajdziesz uniwersalne zawory, które możesz odpowiednio dopasować do swojej instalacji.

Zawory rozlewu to najłatwiejszy sposób, aby odpowiednio dozować medium bez ryzyka rozlania.

Budowa zaworów rozlewu

Zawory dozujące charakteryzują się bardzo prostą i kompaktową konstrukcją. Obsługa produktów dostępnych w zawory.com.pl jest łatwa i szybka. Do produkcji zaworów rozlewu stosuje się wysokiej jakości materiały. Zawory mogą być wykonane z mosiądzu czy ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej. Nasze produkty są odporne na działanie czynników zewnętrznych i mogą być stosowane do pracy nawet w trudnych warunkach.

Zastosowanie zaworów dozujących

Zawory rozlewu idealnie sprawdzą się w branży spożywczej czy chemicznej. Mogą być stosowane w różnych gałęziach przemysłu, wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z cieczą. Nasze zawory minimalizują ryzyko rozlania medium, zapobiegając awariom czy przestojom. Zawory dozujące mogą być wykorzystywane zarówno w instalacjach ręcznych jak i automatycznych.

Poznaj szeroką ofertę zaworów firmy Te-Ha-Bud.

X