0

Koszyk

Systemy tankowania, instalacje CNG

Proponujemy Państwu indywidualne wykonania różnego typu systemów i modułów zaworowych w zakresie do 450 bar. Ze względu na fakt, iż nasze rozwiązania głównie oparte są na płytach, gwarantują kompaktową zabudowę i bezawaryjne użytkowanie. W większości bazują one na zaworach elektromagnetycznych. Istnieją jednak możliwości zaproponowania rozwiązań o sterowaniu wyłącznie pneumatycznym. Wersje elektromagnetyczne wykonujemy także w standardzie ATEX. Ze względu na wieloletnie doświadczenie w projektowaniu systemów CNG, zapewniamy Państwu doradztwo techniczne w zakresie projektowania, wykonania oraz użytkowania naszych bloków zaworowych

Instalacje CNG – najważniejsze elementy

Proponujemy Państwu indywidualne wykonania różnego typu systemów i modułów zaworowych w zakresie do 450 bar. Ze względu na fakt, iż nasze rozwiązania głównie oparte są na płytach, gwarantują kompaktową zabudowę i bezawaryjne użytkowanie.

Jakie zawory CNG wybrać?

W ofercie Te-Ha-Bud znajdziesz różne systemy i moduły zaworowe. Aby zapewnić bezawaryjne użytkowanie i kompaktową zabudowę możesz postawić na zawory elektromagnetyczne lub pneumatyczne. Wersje elektromagnetyczne wykonujemy także w standardzie ATEX.

Zawory do wodoru, zawory CNG w ofercie Te-Ha-Bud

Oferta firmy Te-Ha-Bud jest bardzo szeroka. Naszym klientom proponujemy różnego rodzaju zawory o sterowaniu elektromagnetycznym czy pneumatycznym. Jeżeli szukasz sprawdzonych rozwiązań do instalacji CNG postaw na wysokie jakości, trwałe komponenty tj. zawory CNG czy zawory do wodoru.

Zawory do wodoru to specjalny rodzaj urządzeń, który przeznaczony jest do instalacji dedykowanym medium jakim jest wodór. Tego rodzaju zawory powinny cechować się przede wszystkim odpornością do pracy w niskich temperaturach, a także wysokim ciśnieniu.

Ze względu na wieloletnie doświadczenie w projektowaniu systemów CNG, zapewniamy Państwu doradztwo techniczne w zakresie projektowania, wykonania oraz użytkowania naszych bloków zaworowych

Sprawdź ofertę zaworów od Te-Ha-Bud.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
X