0

Koszyk

Armatura pneumatyczna

Sprężone powietrze coraz częściej wykorzystywane jest w wielu branżach, jednak w bardziej zaawansowanych maszynach czy urządzeniach konieczne okazuje się tworzenie trwałych oraz niezawodnych instalacji pneumatycznych. Ich sprawne działanie uwarunkowane jest jednak przez wiele elementów, których parametry muszą być dopasowane do konkretnych rozwiązań. Wszystko to, co niezbędne, znaleźć można w naszej kategorii armatura pneumatyczna.

Wypełnij formularz i dowiedz się więcej

Oferujemy szereg komponentów niezbędnych do tworzenia i obsługiwania różnych instalacji pneumatycznych. Zapewniają one przede wszystkim sprawność działania instalacji, jak również bezpieczeństwo pracy. Oferujemy armaturę pneumatyczną dopasowaną do wymagających instalacji przemysłowych, gdzie odporność na intensywne użytkowanie ma kluczowe znaczenie. Sprawdź asortyment.

Armatura pneumatyczna i jej zastosowanie

Instalacje pneumatyczne znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach. Wśród nich możemy wskazać między innymi przemysł spożywczy, chemiczny czy farmaceutyczny. Do ich prawidłowego oraz bezawaryjnego działania, nawet w wymagającym środowisku pracy, niezbędna będzie jednak specjalnie dopasowana armatura pneumatyczna.

Tego typu akcesoria wykorzystywane są w różnorodnych instalacjach, dlatego tak ważne jest to, aby były wykonane z trwałych materiałów, odpornych nie tylko na intensywne użytkowania, możliwe uszkodzenia, ale także działanie szkodliwych substancji. W naszej ofercie można znaleźć takie elementy armatury pneumatycznej, jak zawory zwrotne gwintowane, zawory zwrotne klapowe gwintowane, zasuwy klinowe i wiele innych.

Niezbędne elementy armatury pneumatycznej – szeroki wybór

Oferta obejmuje szeroki wybór złączek oraz innych elementów do urządzeń pneumatycznych. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi:

  • zawory kulowe,
  • zawory kulowe odcinające,
  • złączki pneumatyczne,
  • rozdzielacze pneumatyczne,
  • siłowniki pneumatyczne,
  • armatura gwintowana – zawory gwintowane.

Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb danej instalacji. Wybór odpowiednich elementów pneumatyki i ich prawidłowy montaż to niezawodna kontrola przepływu.

Armatura pneumatyczna do wymagających instalacji

Dostępna w naszej ofercie armatura pneumatyczna (uzupełniająca) wykonana została z materiałów, które doskonale radzą sobie w wymagającym środowisku. Należy w tym miejscu wymienić przede wszystkim odporną na działanie kwasów stal i mosiądz. Takie elementy są odporne na korozję i świetnie sprawdzają się tam, gdzie bardzo ważne jest zachowanie wysokich standardów higieny, jak właśnie przemysł spożywczy albo farmaceutyczny.

Armatura pneumatyczna może być stosowana w różnych warunkach i środowiskach. Jej elastyczność pozwala na adaptację do różnorodnych zastosowań, co sprawia, że jest popularna w wielu branżach.

Postaw na niezawodną armaturę pneumatyczną z naszej oferty

Instalacje pneumatyczne to skomplikowane systemy, które okazują się jednak niezastąpione w wielu miejscach. Jeżeli zależy nam na tym, aby zapewnić ich sprawny montaż, a następnie działanie – niezbędna okazuje się stosowana armatura pneumatyczna.

Jako doświadczony dystrybutor oraz producent zaworów, oferujemy bardzo bogatą gamę tych elementów. Nasza armatura pneumatyczna to idealne rozwiązanie do miejsc, gdzie szczególnie liczy się niezawodność kontroli przepływu. Sprawdź szczegóły i wybierz odpowiednie elementy armatury pneumatycznej do swojej instalacji. Wysokiej jakości materiały (jak stal nierdzewna), regularna konserwacja oraz pełna kontrola nad procesem produkcyjnym to gwarancja niezawodności naszych produktów, a tym samym instalacji i narzędzi pneumatycznych.

Ciśnienie: ¼”… 2” = PN 20 (290 psi) 2½” … 4” = PN 16 (232 psi) PN 40 (580 psi)
Ciśnienie: PN 16 (232 psi) PN 16 (232 psi)
Ciśnienie: patrz tabela doboru PN 16 (232 psi)
Ciśnienie: PN 16 (232 psi) PN 40 (580 psi)
Korpus: stal węglowa C22 (AH4xx),
Korpus: stal węglowa ocynkowana, stal kwasoodporna 1.4571 (AISI 316 Ti)
Ciśnienie: PN 100 (1450 psi) PN 200 (2900 psi)
Ciśnienie: PN 16 (232 psi) PN 16 (232 psi)
Ciśnienie: ¼ … 3/8 = PN 10 ½ … 4 = PN 20 PN 16 (232 psi)
Ciśnienie: PN 16 , PN 40 na zapytanie ofertowe
Ciśnienie: max 350 bar
Nie znaleziono produktów, których szukasz.
X