0

Koszyk

Zawory gazowe i wodorowe

Jedną z kluczowych energii w tym zakresie jest wodór. Liczba i rodzaj pojazdów napędzanych wodorem na drogach i kolei stale rośnie.

Nasza firma oferuje specjalnie opracowaną technologię zaworów do zastosowań wodorowych. Asortyment rozciąga się od zaworu niskiego ciśnienia do zaworu wysokiego ciśnienia jako zawór elektromagnetyczny dla zakresu ciśnienia do 1000 barów lub w wersji pneumatycznej do 1200 barów. Nasze rozwiązania zaworowe są dostępne w wersjach blokowych, od pojedynczych zaworów i wariantów wkładów po precyzyjnie dopasowane rozwiązania dla klientów.

W tym przypadku różne funkcje są połączone w jednym bloku. Eliminuje to wiele możliwych źródeł wycieku. Rozmieszczenie elementów i punktów połączeń odbywa się zgodnie ze specyfikacjami klienta. Oprócz zaworów elektromagnetycznych, inne komponenty, takie jak zawory bezpieczeństwa, przetworniki wartości pomiarowych, filtry, manometry lub zawory ręczne mogą być zintegrowane lub kołnierzowe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie rozwiązań dopasowanych do wymogów klienta, GSR posiada niezbędne doświadczenie w konstruowaniu rozwiązań bloków zaworowych, które są precyzyjnie dopasowane do określonych założeń aplikacji. Nasze rozwiązania w zakresie zaworów zostały opracowane specjalnie w celu spełnienia specyficznych wymagań dotyczących wszelkich technologii gazowych, systemów magazynowania gazów oraz tankowania wodoru pod wysokim ciśnieniem.

Przejdź do: zawory elektromagnetycznesystemy tankowania CNG.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
X